Ben jij geïnteresseerd in videoproductie, (web)redactie en onderwijs? Op de redactie van Schooltv.nl hebben we dit voorjaar plek voor een creatieve en enthousiaste stagiair die ons team wil komen versterken. Vind je het leuk om te researchen en uitdagende, educatieve content te maken? Wil jij een pro worden in Première Pro? En vind je het leuk om met een CMS te werken?

Of wil je je stage combineren met een onderzoeksopdracht waarbij de bovenliggende thema’s samenkomen? Dan zoeken we jou!

Stage
KENMERKEN

wat
GA JE DOEN

Als stagiair werk je samen met een team van redacteuren. Zij onderhouden en vullen de website van Schooltv.nl en werken aan nieuwe onlineproducties. Van video’s tot interactives en quizzen.

Je werkt tijdens je stage voornamelijk mee aan de productie van het geschiedenisprogramma ‘FF terugspoelen’. Hiervoor doe je (beeld)research, ben je onderdeel van redactievergaderingen en ga je mee op draaidagen.

Wat
BIEDEN WIJ?

Een leerzame stageplek à 6 maanden met veel verantwoordelijkheid en vrijheid. € 475,- bruto bij een fulltime stage. (bij voorkeur 32-36 uur stage).

HERKEN JIJ
JEZELF IN DIT PROFIEL?

  • Je doet een educatie- en/of communicatieopleiding
  • Je hebt interesse en/of ervaring met werken met websites en CMS
  • Je hebt interesse en/of ervaring met Adobe Première Pro
  • Je hebt ervaring met het schrijven van (educatieve) teksten
  • Je hebt affiniteit met de doelgroepen: docenten in het primair en voortgezet onderwijs en leerlingen/jongeren (4 tot 18-jarigen).
  • Je hebt affiniteit met geschiedenis (pré)

Werken bij NTR

Meer over dit bedrijf

De NTR maakt speciale programma's voor alle doelgroepen. Van Het Klokhuis tot Kunststof, van Het Verhaal van Nederland tot Nieuwsuur. De NTR is een publieke omroep met wettelijke taken. Deze taken liggen op het gebied van informatie, educatie, cultuur, jeugd en diversiteit. We willen inspirerende programma’s maken, die een bijdrage leveren aan de ontwikkeling en het kritisch vermogen van mensen. We kiezen daarbij voor een divers aanbod met oog voor specifieke thema’s en doelgroepen, die anders onderbelicht blijven. Dat maakt de NTR ‘speciaal voor iedereen’.

Heb je nog vragen?
OF WIL JE MEER INFORMATIE?

NEEM CONTACT OP

Team Mediastages

+31 35 6466 281