Bij Talpa Social zijn we op zoek naar een (Motion) Graphics Designer stagiair!

Als creatief in opleiding ben je dagelijks te vinden binnen de omgeving van Adobe. Spendeer je uren per week op YouTube Instagram en loop je over van de creatieve ideeën om onze Motion Graphic Designer te helpen met het maken van graphics van top-niveau. Of dit nou from scratch is of binnen de kaders van een styleguide. Jij gaat helemaal los! En het maakt je daarbij niet uit of dit nu voor YouTube, TV of TikTok is. Je werkt mee aan de creatie van leaders, bumpers, thumbs en zelfs complete vormgevingspakketten voor nieuwe series.

Stage
KENMERKEN

wat
GA JE DOEN

In de rol van Motion Graphics Design stagiair:

  • Help je met het maken van logo's, bumpers, eindkaarten, styleguides, lower thirds andere visuele uitingen van onze merken;
  • Bedenk je samen met de Motion Graphics Designer creatieve originele grafische invalshoeken voor de merken series;
  • Ontwikkel je vormgeving voor TV, YouTube of andere social platformen;
  • Experimenteer je graag met nieuwe designs animaties.

Wat
BIEDEN WIJ?

  • Een leerzame stage waarin je veel zelf mag ontdekken maar ook altijd terecht kunt bij ervaren en enthousiaste collega’s;
  • Een stagevergoeding van € 350,- per maand (o.b.v. fulltime);
  • Startdatum is in overleg, periode vanaf begin september 2023 en minimaal 5 maanden beschikbaar.

HERKEN JIJ
JEZELF IN DIT PROFIEL?

We zoeken iemand die:

  • Een opleiding in communicatie, creatie of motion graphics volgt;
  • Adobe After Effects, Illustrator Photoshop van binnen en buiten kent;
  • YouTube als startpagina heeft en weet wat er online trending is;
  • Die niet kan wachten om de mooiste creaties neer te zetten;
  • Vloeiend Nederlands spreekt en schrijft;
  • Een teamplayer;
  • Per januari/februari 2024 beschikbaar is.

Werken bij Talpa Social B.V.

Meer over dit bedrijf

Talpa Network bestaat uit de onderdelen Video (o.m. SBS6, Net5, Veronica, SBS9, KIJK, TV538), Audio (o.m. 538, Sky Radio, Radio 10 en JUKE), Social (o.m. StukTV), LINDA. en de eCommerce divisie (o.m. VakantieVeilingen en Actievandedag) en Events. Deze onderdelen worden ondersteund door Media Solutions het Bureau. Met dit netwerk is het Nederlandse multimediabedrijf meer dan relevant voor de consument en de adverteerder.
Originele en bijzondere verhalen vertellen zit in ons dna. Gecreëerd, gecureerd en gedeeld door onze sterke merken en persoonlijkheden. Samen vormen we een uniek lokaal netwerk dat daar is waar en wanneer het jou uitkomt. Of het via een evenement is, op tv, radio, social of een digitaal platform: onze content staat centraal. We willen er dag en nacht zijn, voor jong en oud. Meer dan relevant.
Inmiddels zijn we 1.237 dagen, één pandemie, 71 miljoen veilingen, een knikker-hype, honderden miljoenen streamstarts, 523 duizend ANP-berichten en de 200ste LINDA verder.
We zijn benieuwd naar jullie verhalen en vooral naar een frisse blik. Bij Talpa Network bieden we de mogelijkheid voor stagiairs om hun persoonlijke leerdoelen te combineren met professionele vaardigheden. Je krijgt bij Talpa Network dé ervaring van A tot Z, je wordt bij ons opgeleid als volwaardig medewerker waardoor je klaar bent voor een vliegende carrièrestart na je opleiding.

Heb je nog vragen?
OF WIL JE MEER INFORMATIE?

NEEM CONTACT MET ME OP

Belinda Gelsema

Belinda Gelsema

Adviseur Werving Talent +31 35 6466 280