Heb jij interesse in social media en ben jij al aardig handig met deze kanalen? Dan zoeken wij jou als stagiair!

Onze social mediakanalen kunnen wel wat liefde en aandacht gebruiken en we zouden graag het aantal volgers willen verhogen. Neem bjivoorbeeld eens een kijkje op ons instagram kanaal, deze kan denk ik wel wat TLC gebruiken. Daarnaast heb je bij ons alle ruimte en vrijheid om leuke social media acties te verzinnen, leuke video's te maken en pakkende blogs te schrijven. Hier staat uiteraard een fijne stagevergoeding tegenover van €400 per maand op basis van een volledige stageweek.

Daarnaast zijn we een sociaal bedrijf met een informele cultuur. Gezelligheid en werkplezier kan je elke dag bij de NKC vinden.

Stage
KENMERKEN

wat
GA JE DOEN

Als stagiair bij de NKC word jij medeverantwoordelijk voor onze onlinecommunicatie. Jij onderhoudt en verrijkt onze socialmediakanalen. Daarnaast kunnen we je hulp vragen bij het schrijven en publiceren van blogs en nieuwsartikelen. Jij bent degene die leuke, creatieve en informatieve content creëert die past bij onze doelgroep. De NKC is de grootste camperclub van Europa. We brengen negen keer per jaar het magazine Kampeerauto uit en daarnaast proberen we camperaars dagelijks online te inspireren en informeren over het camperen.

Wat ga je doen?

  • Onderhouden van socialmediakanalen
  • Creëren van content (tekst, foto’s en soms video’s)
  • Het schrijven en plaatsen van blogs en nieuwsberichten
  • Actief meedenken in de ontwikkeling van de socialmediakanalen van de NKC
  • Bedenken van acties voor onze kanalen

Wat
BIEDEN WIJ?

  • Een stageplek voor minimaal vier dagen in de week gedurende drie tot zes maanden
  • Deskundige begeleiding
  • Een stagevergoeding van € 400,- per maand op basis van een volledige werkweek
  • Startdatum in overleg

Reageren? Stuur dan snel een motivatie met een bondig cv.

HERKEN JIJ
JEZELF IN DIT PROFIEL?

  • Mbo-opleiding op het gebied van social media, marketing of communicatie
  • Leergierig
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal
  • Kennis van diverse socialmediakanalen
  • Bekend met en/of nieuwsgierig naar werken in Photoshop en Indesign
  • Kennis van Microsoft Office
  • Zelfstandig en creatief

Werken bij NKC

Meer over dit bedrijf

Op het kantoor van de NKC in Soesterberg werken zo'n 70 medewerkers die de belangen behartigen van de camperaar in de breedste zin van het woord. We leveren producten en diensten die het leven van een camperaar eenvoudiger en comfortabeler maken. De NKC is dé autoriteit op het gebied van camperen, gericht op de Nederlandse markt. En met Campercontact bedienen we de Europese markt. De kantoororganisatie bestaat uit de volgende teams: Marketing Communicatie, Reizen Evenementen, Verzekeringen, Service Contact, Bedrijfsvoering Financiën en Verenigingszaken.

Heb je nog vragen?
OF WIL JE MEER INFORMATIE?

NEEM CONTACT MET ME OP

Belinda Gelsema

Belinda Gelsema

Adviseur Werving Talent +31 35 6466 280