#Field Marketing
- Als Stagiair Field Marketing denk je mee over hoe we Red Bull op een creatieve en relevante manier kunnen integreren in evenementen en het studentenleven.
- Je bent medeverantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van activaties die studenten raken en bijdragen aan merkliefde.
#Planning Organisatie
- Je helpt het Student Marketeer Programma soepel te laten verlopen.
- Je schakelt met Team Captains en andere stakeholders en zorgt ervoor dat de teams beschikken over de juiste tools, materialen en informatie om in hun eigen stad Red Bull tot leven te brengen.
- Daarnaast ondersteun je bij de logistieke processen en behandel je aanvragen vanuit de organisatie en externe partijen.
#Management Development Student Marketeers
- In deze rol ontwikkel je jouw leiderschaps- en coachingsvaardigheden.
- Je ondersteunt jouw manager bij de aansturing van een groot team studenten en werkt nauw samen met de Team Captains.
- Je geeft constructieve feedback, denkt mee over de ontwikkeling van de Student Marketeers en helpt hen om het beste uit zichzelf te halen.
#Werving Selectie Student Marketeers
- Samen met de Team Captains ben je verantwoordelijk voor het aantrekken van nieuwe Student Marketeers.
- Je denkt mee over wervingsactiviteiten, helpt bij het organiseren van de selectiedagen en onboarding. Zo zorg je ervoor dat nieuwe Student Marketeers zich vanaf hun eerste dag welkom voelen en goed voorbereid aan hun rol beginnen.
Alles is mogelijk Bij Red Bull is geen dag hetzelfde. Je werkzaamheden zijn veelzijdig en afwisselend, en er is volop ruimte voor eigen initiatief en ontwikkeling.
Heb jij je belangrijkste taken goed onder controle? Dan krijg je de kans om je verder te verdiepen in onderwerpen die bij jouw interesses passen. Als onderdeel van het Brand Team krijg je bovendien de ruimte om met jouw ideeën en creativiteit écht impact te maken.