Als Stagiair Field Marketing krijg je de kans om Red Bull van dichtbij te ervaren én zelf zichtbaar te maken binnen de studentenwereld. Je werkt mee aan creatieve activaties, evenementen en projecten die studenten raken en zorgen voor Brand Love.
Samen met het Field Marketing Team ondersteun je de 70 Student Marketeers: onze Brand Ambassadeurs in het veld, die je ongetwijfeld weleens hebt zien rijden in de iconische Red Bull Mini. Je helpt hen om impact te maken op campussen, tijdens evenementen en op de plekken waar studenten samenkomen.
In deze veelzijdige stage combineer je creativiteit met organisatie. Van het meedenken over nieuwe ideeën en het plannen van activaties tot het analyseren van resultaten en contact met de teams in het veld: je krijgt veel verantwoordelijkheid en ziet direct wat jouw werk oplevert. Je draait mee in een energiek team dat midden in de organisatie staat en dagelijks werkt aan zichtbaarheid en merkliefde van het merk en product onder studenten.

Stage
KENMERKEN

wat
GA JE DOEN

#Field Marketing

  • Als Stagiair Field Marketing denk je mee over hoe we Red Bull op een creatieve en relevante manier kunnen integreren in evenementen en het studentenleven.
  • Je bent medeverantwoordelijk voor de organisatie en uitvoering van activaties die studenten raken en bijdragen aan merkliefde.

#Planning Organisatie

  • Je helpt het Student Marketeer Programma soepel te laten verlopen.
  • Je schakelt met Team Captains en andere stakeholders en zorgt ervoor dat de teams beschikken over de juiste tools, materialen en informatie om in hun eigen stad Red Bull tot leven te brengen.
  • Daarnaast ondersteun je bij de logistieke processen en behandel je aanvragen vanuit de organisatie en externe partijen.

#Management Development Student Marketeers

  • In deze rol ontwikkel je jouw leiderschaps- en coachingsvaardigheden.
  • Je ondersteunt jouw manager bij de aansturing van een groot team studenten en werkt nauw samen met de Team Captains.
  • Je geeft constructieve feedback, denkt mee over de ontwikkeling van de Student Marketeers en helpt hen om het beste uit zichzelf te halen.

#Werving Selectie Student Marketeers

  • Samen met de Team Captains ben je verantwoordelijk voor het aantrekken van nieuwe Student Marketeers.
  • Je denkt mee over wervingsactiviteiten, helpt bij het organiseren van de selectiedagen en onboarding. Zo zorg je ervoor dat nieuwe Student Marketeers zich vanaf hun eerste dag welkom voelen en goed voorbereid aan hun rol beginnen.

Alles is mogelijk Bij Red Bull is geen dag hetzelfde. Je werkzaamheden zijn veelzijdig en afwisselend, en er is volop ruimte voor eigen initiatief en ontwikkeling.

Heb jij je belangrijkste taken goed onder controle? Dan krijg je de kans om je verder te verdiepen in onderwerpen die bij jouw interesses passen. Als onderdeel van het Brand Team krijg je bovendien de ruimte om met jouw ideeën en creativiteit écht impact te maken.

Wat
BIEDEN WIJ?

.

HERKEN JIJ
JEZELF IN DIT PROFIEL?

  • Een relevante HBO- of WO-opleiding richting Marketing, Communicatie, Management, Bedrijfskunde, HR of een andere relevante studie
  • Energieke en ambitieuze student met passie voor het merk en product Red Bull
  • Gaat zelfstandig te werk, staat sterk in zijn/haar schoenen en durft verantwoordelijkheid te pakken
  • Uitstekende sociale vaardigheden
  • Een daadkrachtig en scherp organisatietalent met oog voor detail
  • Een goed gevoel voor het merk Red Bull en de waarden die het merk wil uitdragen
  • Beschikbaar van februari 2027 voor 7 maanden
  • Vijf dagen per week beschikbaar en soms ook in het weekend
  • Een rijbewijs is een vereiste

Werken bij Red Bull Nederland

Meer over dit bedrijf

Kom werken bij Red Bull! Wij bieden jou een energieke werkomgeving, waarbij je terecht komt in een jong en ambitieus team op het hoofdkantoor ‘Home of Red Bull’ gevestigd in de Houthavens te Amsterdam. Werken binnen een snelle en dynamische organisatie als Red Bull vraagt flexibiliteit en een work-hard, play-hard mentaliteit waarin je de verantwoordelijkheid en vrijheid krijgt jouw eigen ondernemerschap te ontplooien. Red Bull geeft je vleugels!

Heb je nog vragen?
OF WIL JE MEER INFORMATIE?

NEEM CONTACT OP

Monique Amse

Monique Amse

Directeur +31 35 6466 264