Je stage begint met een speciale introdag. We hebben een programma ontwikkeld waarin je workshops volgt, uitleg krijgt over hoe wij werken en samen door alle gear gaat die we in huis hebben. En wij sluiten de dag af met een gezellige borrel. In de dagen daarna volg je aanvullende workshops om je skills op niveau te brengen.
Achter FocusOn staat een klein, hecht team van makers, strategen en creatives die één doel delen: merken helpen groeien met sterke content. Iedereen brengt iets eigens mee, maar we delen hetzelfde gevoel voor kwaliteit, samenwerking en plezier. We werken hard, lachen veel en denken altijd in kansen. De sfeer is open, energiek en oprecht. We werken met elkaar, niet langs elkaar. Dat gedeelde plezier en die passie voor wat we maken, dat is de FocusOn-manier.
Omringd door media-experts krijg je hands-on ervaring, leer je van doorgewinterde professionals en draag je bij aan projecten. Lanceer je carrière met een leuke stage in de wereld van media.